20 Yıllık Tecrübe

 Son teknolojik sistemler, yöntemler ve avrupa standartlarında cihazlar kullanılmaktadır. En önemlisi de üstün tecrübemiz ve sektördeki güvenilirliğimizdir.

Kalite ve üstün hizmet vermeyi bir ilke olarak görmekteyiz. Bu sayede değerli müşterilerimizin güvenini kazanabildik.

Azimli Otomatik Şanzıman Gaziantep

Azimli Otomatik Şanzıman Servisimizde her çeşit Otomatik Şanzıman Tamiri, Otomatik Şanzıman Bakımı ve Otomatik Şanzıman Arızaları yapılmaktadır.

Audi, Volkswagen, Mercedes, Bmw, Alfa Romeo, Land Rover, Volvo, Seat, Mazda, Kia, Peugeot, Citroen, Renault, Fiat, Toyota, Jeep, Skoda, Mini, Hyundai, Ford, Jaguar, Suzuki, Nissan, Mitsubishi, Subaru ve onlarca markada Şanzıman – Vites Sistemleri desteğini tam olarak sunuyoruz…

Misyonumuz

Uluslar arası standartlarda en profesyonel ve kaliteli şanzıman servisi hizmetleri sunmak.
Müşterilerimize Audi, Seat, Skoda ve Volkswagen marka araçların tüm modellerinde profesyonel ve kaliteli şanzıman servisi imkânı sağlamak.
Birçok konuda hizmet sağlayan tedarikçi ve servislere ulaşarak, etkinliğimiz, çalışma esnekliğimiz, hızımız sayesinde Gaziantep’de ve Türkiye’de tüm şahıs, kurum ve kuruluşların şanzıman servisi ihtiyaçlarına çözüm bulmak ve kaliteli hizmet sunmak.

Vizyonumuz

  •  Yeni çıkna modellerle birlikte sürekli gelişim
  • Hizmette kaliteli işçilik ve hız
  • Esnek hizmet ve tam güven
  • Sektörümüzün değerlerine ve müşterilerimize saygı çerçevesinde davranış sergilemek
  • Her şey dahil hizmet vermek
  • Sürekli irtibatta olmak ve gerek internet üzerinden gerekse telefonlarımız üzerinden sürekli ulaşılabilirlik
  • Kusursuz, kaliteli ve güvenilir bir hizmet vermek
  • Genç, dinamik ve alanında uzman servis elemanları ile çalışmak
  • İşinizi kolaylaştırmak için teknolojinin sunduğu her türlü aracı kullanarak en hızlı şekilde şanzıman servisi hizmeti sunmak

Azimli Şanzıman İstatistikleri

Firmamızda onarım gören ve Sistemimizde kayıtlı bilgilerden derlenmiştir

 
 

230

Mutlu Müşteri

100%

İletişim Oranı

100%

Ulaşılabilirlik

Azimli Otomatik Şanzıman Tamiri ve Servisi Olarak Yılların getirdiği birikim ve tecrübe sayesinde audi şanzıman tamiri Gaziantep, skoda şanzıman tamiri Gaziantep, seat şanzıman tamiri Gaziantep, volkswagen şanzıman tamiri Gaziantep gibi tüm markaların şanzıman tamir ve mekatronik beyin tamiri işlemlerini yapmaktayız.

Biz Gaziantep´nın en büyük ve ilk akla gelen oto şanzıman servisi olmak için audi tiptronik şanzıman tamiri, seat tiptronik şanzıman tamiri, skoda tiptronik şanzıman tamiri, volkswagen tiptronik şanzıman tamiri gibi en iyi otomobil fabrikalarının tüm modellerinin tiptronik şanzıman tamiri, bakım ve teknik servis hizmetlerini yapıyoruz.

Azimli Otomatik Şanzıman Tamiri ve Servisi olarak audi dsg şanzıman tamiri, seat dsg şanzıman tamiri, skoda dsg şanzıman tamiri, volkswagen dsg şanzıman tamiri gibi markaların bakım onarım yedek parça ve teknik servis hizmetlerini yürütmekteyiz.

Ayrıca audi otomatik şanzıman tamiri, seat otomatik şanzıman tamiri, skoda otomatik şanzıman tamiri, volkswagen otomatik şanzıman tamiri hizmetlerini vermekteyiz.
Kalite, hız ve güvenin tek adresi olan firmamız; kaliteli işçilik ve uzman personeli ile siz değerli müşterilerimizin hizmetindedir.